Houd er rekening mee dat door schermkalibratie de kleur van de productafbeelding mogelijk niet exact overeenkomt met de daadwerkelijke productkleur.
- Afneembaar label voor eenvoudige rebranding
- 280g/m² stof in katoen/polyester mix (80% ringgesponnen katoen, 20% polyester)
- Geribde ronde hals, manchetten en zoom voor duurzame stijl en comfort
- Veelzijdig unisex ontwerp
- Nekband aan de halslijn voor verbeterde duurzaamheid
Deze unisex crewneck sweater van 280g/m² met hoofdzakelijk katoen biedt veelzijdig comfort voor dagelijks gebruik of als ideaal canvas voor personalisatie. Het afneembare label maakt rebranding eenvoudig, perfect voor bedrijven en ontwerpers. Gewaardeerd om zijn casual stijl, heeft het een elegante en eenvoudige ronde hals, rechte mouwen en ribboorden aan de kraag, manchetten en zoom, wat zorgt voor veel bewegingsvrijheid en aangename warmte. Een nekband aan de halslijn garandeert een goede onderhoudbaarheid. De lichtheid en robuustheid maken het een uitstekend basiskledingstuk voor persoonlijk gebruik of voor het creëren van gepersonaliseerde groothandelscollecties.
Black Friday
Cyber Week
Kerstmis
Personaliseerbare herfst‑winter giveaways
Winterselectie
Voordelige personaliseerbare giveaways

Goede afwerking, voelt zeer aangenaam aan. Ik zal het opnieuw kopen
Vertaald van Español
Ik ben over het algemeen blij met mijn aankoop. Als ik meer tijd had, zou ik ruilen voor kleinere maten, maar ik kocht deze truien als kerstcadeau voor mij en mijn man. Het enige probleem was dat de maten ongeveer 1-2 maten groter waren, maar we kunnen ze dragen als "oversized style". De kwaliteit is goed, de kleuren zijn zoals op de foto, ze arriveerden op tijd en het was gemakkelijk om mijn persoonlijke boodschap erop te drukken. Bedankt!
Vertaald van English
Ik gebruikte altijd de Gildan Heavy Blend sweaters & hoodies en dacht deze te proberen als alternatief. Een maattabel met afmetingen zou erg handig zijn, want ze lijken meer oversized dan op de officiële AWDis website staat. Maar het is een geweldig product, erg zacht van binnen en ik ben er erg blij mee! Ik heb ook de college hoodies van AWdis (Just Hoods) besteld en deze zaten ook heerlijk!
Vertaald van English